GHK 2015 4. ULUSLARARASI GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİ TÜM KATILIMCI LİSTESİ

bilgi için: Başkan Yardımcısı Mustafa ACAR

tel: 0505 3752714

1 abang idham bin ariffin 34 MALE PLAYER Malaysia
2 A SENOL KOSEOGLU 55 ERKEK YARIŞMACI OKCULAR VAKFİ SPOR KULUBU
3 ABDULBAKİ GÜRBAY 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
4 ABDULLAH ÖZDARENDELİ 26 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY
5 ABDURRAHMAN BAL 22 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
6 ADEM AKYÜZ 27 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
7 ADEM ASLAN 36 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR GELENEKSEL ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
8 ADEM YILMAZ 47 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
9 ADİL NUMAN COŞKUN 37 ERKEK YARIŞMACI Q
10 ADNAN YAVUZ 43 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY
11 AHMET BELTAN YÜCEL 59 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
12 AHMET BURAK KOÇ 21 ERKEK YARIŞMACI ODTÜ’LÜ KEMANKEŞLER
13 AHMET DEMIRBAGA 26 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLÜBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
14 AHMET EFE YILMAZ 9 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
15 AHMET GÜRHAN KAYAR 9 ERKEK YARIŞMACI ÇORUM ÜÇOKLAR
16 AHMET KAÇAR 17 ERKEK İZLEYİCİ BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
17 AHMET MAVCIOĞLU 39 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR
18 AHMET NAİM AKGÜLOĞLU 26 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE ATLI OKÇULUK
19 AHMET OĞUZHAN GÜLLÜ 34 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
20 AHMET ONUR ARSLAN 11 ERKEK İZLEYİCİ YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
21 AHMET ORUÇ 12 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SPORLARI
22 AHMET ÖKSÜZ 28 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
23 AHMET ÖZOĞUL 32 ERKEK YARIŞMACI ALTİNYAY OKÇULUK KLUBU ANKARA
24 AHMET SADIK PALA 49 ERKEK YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
25 AHMET SÖZER 27 ERKEK YARIŞMACI ONOKLAR
26 AHMET TURAN DURAK 30 ERKEK YARIŞMACI KAYSERİ ATLI OKÇULUK
27 AHMET YUSUF AKİN 14 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLÜBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
28 AHMET ZİYA ÇELİK 46 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM GELENEKSEL OKÇULUK
29 AKIN  AHU 46 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI  – BURSA
30 AKIN GÜNDÜZHEV 35 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
31 AKİL AĞAÇDİKEN 16 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
32 ALİ ALPER GÜLERSOY 39 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
33 ALİ KEMAL KAKAN 50 ERKEK YARIŞMACI BAŞIBOZUK OKÇULUK
34 ALİCAN CAKAL 25 ERKEK YARIŞMACI ANKARA PUSAT G.O.K
35 ALMILA İKRA AKGÜL 27 KADIN YARIŞMACI BURSA KEMANKEŞ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU KULÜBÜ
36 ALPER ALKAYA 33 ERKEK YARIŞMACI YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENCLİK SPOR KLUBU DERNEĞİ
37 ALPER UÇAN 42 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
38 ALPEREN BİNBOĞA 17 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
39 ALPEREN BULUT 18 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
40 ALTUĞ USER 15 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
41 Angelika Franziska Mack 24 FAMALE PLAYER Germany
42 Anhelina Kuchma 16 FAMALE PLAYER Ukraine
43 ANIL MERT UÇAN 19 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
44 ANTONIADOU ELENI 27 FAMALE PLAYER GREECE
45 ARİF TUNCAY 32 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
46 ARİF YAZICI 53 ERKEK İZLEYİCİ BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
47 ARZU KURTULUŞ 35 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
48 as’ari bin bujang 35 MALE PLAYER Malaysia
49 ATILGAN ALKIRAN 35 ERKEK YARIŞMACI TEKİRDAĞ ATLISPOR VE GELENEKSEL OKÇULUK
50 ATİLLA BULDUK 60 ERKEK İZLEYİCİ DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
51 ATİLLA GÖÇER 46 ERKEK YARIŞMACI SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
52 ATİLLA YÜCEL 35 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
53 AYFER ERDOĞAN 24 KADIN YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
54 AYHAN BİNBOĞA 42 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
55 AYHAN ERSAN 34 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN
56 AYHAN ÜRKÜNDAĞ 36 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
57 AYNUR YUKA 25 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ BURSA
58 AYSEL SÖZER 23 KADIN YARIŞMACI SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
59 AYŞEGÜL AKSOY 17 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
60 AYŞEGÜL ÖZTÜRK 23 KADIN YARIŞMACI SAKARYA EKİBİ
61 AYŞEGÜL TURHAN 14 KADIN İZLEYİCİ ALTINYAY
62 AYŞENUR GÖK 16 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
63 AYŞENUR KOÇ 22 KADIN YARIŞMACI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ATA SPORLARI VE BİNİCİLİK KULÜBÜ
64 AYTAÇ KILIÇ 22 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
65 BAHADİR YILMAZ 18 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKCULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
66 BAHAR BİLGİÇ 36 KADIN İZLEYİCİ BİLGİÇ
67 BAKAS SPYRIDON 34 MALE PLAYER GREECE
68 Balogh Csaba Sándor 44 MALE PLAYER Hungary
69 Balogh Kristóf 17 MALE PLAYER Hungary
70 BANU TEKÇE 20 KADIN İZLEYİCİ DANİSMENT ATLI OKÇULUK
71 BARIŞ TOPÇU 15 ERKEK YARIŞMACI OKÇULAR TEKKESİ
72 BARİS YUKSEL 35 ERKEK YARIŞMACI DEMKA OKÇULUK
73 BATTAL ER 41 ERKEK YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAGI
74 BATUHAN KÖYLÜ 16 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
75 BATUHAN YILDIZ 21 ERKEK YARIŞMACI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ATA SPORLARI VE BİNİCİLİK KULUBÜ
76 BAYKAL ÇELİK 37 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
77 BEKİR BÜYÜKSINDIR 35 ERKEK YARIŞMACI ANKARA ALTINYAY OKÇULUK
78 BERKAY TEMEL 10 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
79 BERRAK TEMEL 8 KADIN İZLEYİCİ BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
80 BETÜL BABAOĞLAN 20 KADIN YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK KULÜBÜ
81 BEYZANUR ERSOY 16 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
82 BİLAL HAYRİ DOĞAN 27 ERKEK YARIŞMACI ANOK
83 BİROL CEVİZOĞLU 51 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
84 BUĞRA TÜRKOĞLU 18 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
85 BUĞRAHAN ŞAHİN 22 ERKEK YARIŞMACI KIZILELMA OKÇULUK
86 BURAK ALTINTAŞ 25 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
87 BURAK KOÇAK 22 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK DERNEĞİ
88 BURAK SERTAÇ KIR 29 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
89 BURHAN AKDAŞ 50 ERKEK YARIŞMACI AK-HİSAR GEL.OKÇ.GRUBU
90 BÜLENT TEMEL 40 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
91 BÜNYAMİN AKBULUT 45 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE ATLI OKÇULUK
92 BÜŞRA ÇELİK 7 KADIN YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
93 BÜŞRA EDA GÜNEY 25 KADIN YARIŞMACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU KULÜBÜ
94 BÜŞRA YAPICI 19 KADIN YARIŞMACI NILUFER GELENEKSEL OKCULUK
95 CAN YURDAER 31 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT ATLI SPOR KULÜBÜ
96 CANSU YÜKSEL 28 KADIN YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇUŞUK
97 CELAL HANÇER 26 ERKEK YARIŞMACI ONOKLAR
98 CENGİZ ÇETİN 44 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
99 CENK BENLİOĞLU 18 ERKEK İZLEYİCİ DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
100 CENK ÖZ 34 ERKEK YARIŞMACI OKÇULAR TEKKESİ
101 CEVDET DURAL 33 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
102 CEYHUN AYDIN 29 ERKEK YARIŞMACI YESİLYURT SERDARLAR OKCULUK GENCLİK SPOR KLUBU DERNEGİ
103 CEYHUN DESTİRE 32 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK KULÜBÜ
104 CHASALEVRIS TAXIARCHIS 33 MALE PLAYER GREECE
105 CİHAT ÜSTÜN 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
106 Csabai Gyula Zsolt 43 MALE PLAYER Hungary
107 CÜNEYT BUZLU 43 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
108 CÜNEYT ÖZTAN 37 ERKEK YARIŞMACI OKÇULAR TEKKESİ
109 ÇİĞDEM BAHADIR 35 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
110 Daniz Eslami Khatibi 5 KADIN PLAYER İRAN
111 Davoud Deldar 32 ERKEK PLAYER İRAN
112 DAVUT ÇAKIR 29 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
113 DAVUT KAYA 31 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
114 Dayang Norashikin 30 FAMALE PLAYER Malaysia
115 DENİZ KANTAR 16 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
116 DENİZ KARAMAN 28 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
117 DENİZHAN YAZICI 22 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
118 DİLANUR KÜÇÜKTEPE 15 KADIN YARIŞMACI BULCUKSPOR
119 DİLARA KARADENİZ 23 KADIN YARIŞMACI SAKARYA EKİBİ
120 DİLAVER YAVUZ 33 ERKEK YARIŞMACI DANİSMENT ATLİ SPOR KULUBU
121 DİLEK BOLPAÇA 34 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
122 DİNÇER EKİZ 44 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
123 DOĞAN HAYRİ TEKÇE 17 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT ATLI OKÇULUK
124 E.BUMİNHAN PASİNLİ 29 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
125 EBRU  AHU 40 KADIN İZLEYİCİ ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI  – BURSA
126 EBRU TURHAN 25 KADIN İZLEYİCİ ALTINYAY
127 EBU BEKİR SABAN 20 ERKEK YARIŞMACI YOK
128 EBUBEKİR AYAZ 27 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
129 EDA DAŞCI 34 KADIN İZLEYİCİ KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
130 EDA SÜNNETCİOĞLU 12 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
131 EinoAllah Sadriyan 38 ERKEK PLAYER İRAN
132 EKREM ÖZDEN 51 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN OKCULUK VE SPOR KULÜBÜ
133 ELİF DOĞAN 11 KADIN YARIŞMACI ANKARA GELENEKSEL OKÇULUK
134 EMİR ÇORA 21 ERKEK YARIŞMACI UŞAK ÜNİVERSİTESİ
135 EMİRHAN KAYAR 11 ERKEK YARIŞMACI ÇORUM ÜÇOKLAR
136 EMİRHAN SOYKAN 12 ERKEK YARIŞMACI ALTİNORDU
137 EMRE BERK AHU 17 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI  – BURSA
138 EMRE ÖZMEN 22 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
139 EMRE YALÇIN 15 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
140 Encho Koychev Neykov 15 MALE PLAYER Bulgaria
141 ENES BİLGİN 18 ERKEK İZLEYİCİ AVASIM
142 ENES CENGİZ 21 ERKEK YARIŞMACI UŞAK ÜNİVERSİTESİ
143 ENES ÇAKIR 22 ERKEK YARIŞMACI  ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK KULÜBÜ
144 ENES FURKAN KAYA 17 ERKEK İZLEYİCİ SAMOK
145 ENES KÜÇÜKOĞLU 32 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
146 ENİSE KOÇ 18 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
147 Erasmia Smyroglou 30 FAMALE PLAYER GREECE
148 ERCAN AKGÜL 37 ERKEK YARIŞMACI İSTANBUL ATLI OKÇULUK
149 ERCAN ERÇİN 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
150 ERDOĞAN YILDIRANER 50 ERKEK YARIŞMACI BALAK GAZİ OKÇULUK TAKIMI
151 EREN ATICI 22 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ DERNEĞİ
152 EREN GEZİCİ 24 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
153 EREN TEMÜR 23 ERKEK YARIŞMACI İSTANBUL TALİMHANE
154 ERGÜN EREN 32 ERKEK YARIŞMACI MERSİN GELENEKSEL OKÇULUK
155 ERHAN ÇAVDAROGLU 21 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
156 EROL MERİÇ 37 ERKEK İZLEYİCİ ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI
157 ERSEN BİRGÜL 33 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
158 ERTAN TAŞKIN 32 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
159 ESMANUR KOÇ 17 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
160 farzha muhammad bin hamdan 20 MALE PLAYER Malaysia
161 FATIMA DEMİR 20 KADIN YARIŞMACI DUMLUPINA ÜNİVERSİTESİ ATA SPORLARI V BİNİCİLİK TOPLULUĞU
162 FATİH BOZDOĞAN 41 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM DERNEĞİ
163 FATMA BURCU PALA 42 KADIN YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
164 FATMANUR ELMALI 23 KADIN YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
165 Fedorova Kateryna 35 FAMALE PLAYER Ukraine
166 FERİDUN YURTSEVER 31 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
167 FEYYAZ KURNAZ 21 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
168 FIRAT TEKMANLI 22 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK DERNEĞİ
169 Frank Pogrzeba 47 MALE PLAYER Germany
170 FURKAN ÖZDEMİR 16 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
171 FURKAN TURAB CAP 15 ERKEK YARIŞMACI OKCULAR TEKKESİ
172 GOZDE TALANAY 26 KADIN YARIŞMACI BURSA KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
173 GÖKBERK  SEVÜK 14 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
174 GÖKBERK BURAK ERÇİN 13 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
175 GÖKHAN KULKARA 33 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
176 GÖKHAN S.GÜNER 48 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GENELEKSEL OKCULUK SPOR KULÜBÜ
177 GÖKHAN TOYGAR 22 ERKEK İZLEYİCİ EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
178 GÖNÜL ALKAYA 32 KADIN YARIŞMACI YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENCLİK SPOR KLUBU DERNEĞİ
179 GÜZÜN BENGÜ TEKÇE 46 KADIN YARIŞMACI DANİSMENT ATLI OKÇULUK
180 HAKAN AHMET BİCE 50 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
181 HAKAN DENİZ 24 ERKEK YARIŞMACI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
182 HAKAN ONAY 35 ERKEK YARIŞMACI AVASIM
183 HAKAN SOYKAN 40 ERKEK YARIŞMACI ALTİNORDU
184 HALİD ZAHİD ARSLAN 13 ERKEK YARIŞMACI SAU GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
185 HALİL İBRAHİM SAHİ 34 ERKEK YARIŞMACI TURKOGLU AVASIM
186 HALİL KURU 40 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
187 HALİME AKÇAY 37 KADIN İZLEYİCİ TOKAT ANADOLU OKÇULUK
188 HALİME ÇELİKKOL 13 KADIN YARIŞMACI BULCUKSPOR
189 HALİME ZANBAK 29 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
190 HALİT TOPRAK 36 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
191 HAMZA MERİÇ 11 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI
192 HAMZA MERİÇ 46 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
193 HASAN ARI 30 ERKEK YARIŞMACI EYÜP OKÇULUK TAKIMI
194 HASAN ILGIN 33 ERKEK YARIŞMACI ALKABÖLÜK (NAMIK KEMAL ÜNİ.)
195 HASAN KOÇ 38 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
196 HATİCE BULUT 26 KADIN YARIŞMACI REHBER
197 HAYATİ ARIKAN 56 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY
198 HAYATİ HÜROL TÜRKOĞLU 22 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
199 HAYRUNNİSA KOYUN 16 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
200 HEDİYE TAŞCIOĞLU 21 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
201 HEDİYE TÜRK 44 KADIN İZLEYİCİ KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
202 HİLAL ARSLAN 35 KADIN İZLEYİCİ YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
203 HİLAL IŞIK 16 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
204 Hristo Hristov Hristov 22 MALE PLAYER Bulgaria
205 HÜDA ÖZAYAZ 12 ERKEK YARIŞMACI BULCUKSPOR
206 HÜLYA DOĞAN 40 KADIN YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK
207 HÜLYA USER 49 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
208 HÜLYA YAVUZYİĞİT 38 KADIN YARIŞMACI OKÇULAR VAKFI
209 HÜRREM SULTAN ÖZCAN 27 KADIN YARIŞMACI İSTANBUL OKÇULAR TEKKESİ
210 HÜSEYİN BİLGİN BİLGİÇ 37 ERKEK YARIŞMACI BİLGİÇ
211 HÜSEYİN EREN İLDEŞ 12 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
212 HÜSEYİN TOKSÖZ 22 ERKEK YARIŞMACI YEŞİL YURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK KULÜBU
213 IBRAHİM SARI 23 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK KLÜBÜ
214 ILGAZ BEYSUN 5 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
215 Iliyana Nikolova Semerdzhieva 18 FAMALE PLAYER Bulgaria
216 ILYAS SAHIN 22 ERKEK YARIŞMACI ALTIN ORDU SAVAŞ SANATLARI SPOR KLUBÜ
217 Ivan Atanasov Kyuchukov 18 MALE PLAYER Bulgaria
218 İBRAHİM AVDIN 11.06. ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
219 İBRAHİM BAYAZIT 37 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
220 İBRAHİM CAN REİS 24 ERKEK YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
221 İBRAHİM GÜNEŞ 27 ERKEK YARIŞMACI TODEX TOKAT SANCAĞI
222 İBRAHİM KELEŞ 28 ERKEK YARIŞMACI BAŞIBOZUK OKÇULUK
223 İBRAHİM KUTLU 40 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
224 İBRAHİM SOLMAZ 30 ERKEK YARIŞMACI AVASIM
225 İNCİ TÜRK 20 KADIN YARIŞMACI ESKİŞEHİR GELENEKSEL ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
226 İPEK ÖZSERTTAÇ 35 KADIN YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
227 İSA UZUN 37 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
228 İSMAİL ALTUNTAŞ 25 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
229 İSMAİL ÖKTEM 34 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
230 İSMAİL TANSEL 33 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM GELENEKSEL OKCULUK
231 İSMAİL TAŞKIN 42 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
232 JÓZSA GYÖRGY 17 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
233 KADİR DİNİZ 47 ERKEK YARIŞMACI YENİ OKCULAR
234 KADİR EMRE DELİCE 32 ERKEK YARIŞMACI DANIŞMENT ATLI OKCULUK SPOR KLUBU
235 KADİR OFLAZ 39 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
236 KAMİL KOÇ 38 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
237 KATRE SENANUR ÇİTÇİ 17 KADIN YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
238 KENAN ÖZCAN 33 ERKEK YARIŞMACI İSTANBUL OKÇULAR TEKKESİ
239 kim emmanuel 43 MALE PLAYER France
240 KORAY KESKİN 17 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
241 KUTLUHAN TOYGAR 22 ERKEK İZLEYİCİ EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
242 LEYLA GÖK 40 KADIN İZLEYİCİ EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
243 M.ÇAĞRI SARIARSLAN 21 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
244 Mahdi Eslami Khatibi 39 ERKEK PLAYER İRAN
245 MAHMUT ORUÇ 46 ERKEK İZLEYİCİ ALTINORDU SAVAŞ SPORLARI
246 MAHMUT RECEP KAYAR 38 ERKEK YARIŞMACI ÇORUM ÜÇOKLAR
247 MAHMUT YAVUZER 45 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
248 MALİK DİNÇ 20 ERKEK İZLEYİCİ YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
249 Masoumeh Asadi Silab 34 KADIN PLAYER İRAN
250 MEHMET BADAK 37 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
251 MEHMET BÜYÜKGÜZEL 40 ERKEK YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAGI
252 MEHMET COŞKUNER 35 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
253 MEHMET DOĞAN 47 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK
254 MEHMET DURMAZ 24 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
255 MEHMET EMİN CAN 35 ERKEK YARIŞMACI ANKARA ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
256 MEHMET KOÇ 17 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
257 MEHMET RECEP ERÇİN 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
258 MEHMET ŞAHİN 29 ERKEK YARIŞMACI KIZILELMA OKÇULUK
259 MEHMET ŞİMŞEK 33 ERKEK YARIŞMACI ALKABÖLÜK NAMIK KEMAL ÜNİ.
260 MEHMET YAYLA 35 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
261 MEHTAP ÇELİK 44 KADIN YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM GELENEKSEL OKÇULUK
262 MELAHAT KAYAR 35 KADIN YARIŞMACI ÇORUM ÜÇOKLAR
263 MELEK GÜLER 17 KADIN YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
264 MELİH ESER 14 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
265 MELİH FEYİZOĞLU 21 ERKEK YARIŞMACI SAKARYA EKİBİ
266 MELİKE KARALI 27 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
267 MERT KAYA 12 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
268 MERVE ARSLAN 29 KADIN İZLEYİCİ BURSA GELENEKSEL OKÇULUK
269 MERVE BADAK 21 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ BURSA
270 MERVE BİTKİN 20 KADIN YARIŞMACI YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
271 MERYEM CEVİZOĞLU 46 KADIN YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
272 MERYEM DOYGUN 24 KADIN YARIŞMACI ALTİNYAY OKCULUK KLUBU ANKARA
273 METEHAN KAPLAN 18 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
274 METİN ŞAHAN 30 ERKEK YARIŞMACI TOKAT SANCAĞI
275 MİTAT ÖZTÜRK 37 ERKEK İZLEYİCİ -
276 Mohammad Eslami Khatibi 11 ERKEK PLAYER İRAN
277 Mohd Nasrul Kamarulzaman 27 MALE PLAYER Malaysia
278 MONUS JOZSEF 50 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
279 MUHAMAD FIRDAUS SUBAHIR 30 MALE PLAYER Malaysia
280 MUHAMMED AKÇAY 36 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
281 MUHAMMET AKÇAY 45 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI SPOR KULÜBÜ
282 MUHAMMET ANIL YAYLA 15 ERKEK YARIŞMACI İSTANBUL OKÇULAR TEKKESİ
283 MUHAMMET FATİH YILMAZ 26 ERKEK YARIŞMACI DENİZLİ TALİMHANE VE OKÇULUK KULÜBÜ
284 MUHARREM ÖZCAN 27 ERKEK YARIŞMACI YOK
285 MUHİDDİN UYANİK 29 ERKEK YARIŞMACI PUSAT G.O
286 MURAD ARDA 20 ERKEK YARIŞMACI AK-HİSAR OKÇULUK GRUBU
287 MURAT ARSLAN 36 ERKEK YARIŞMACI YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
288 MURAT ARVAS 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
289 MURAT BEYSUN 44 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
290 MURAT ÖZEL 33 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
291 MUSTAFA BORAN 25 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
292 MUSTAFA BOZDOĞAN 34 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM DERNEĞİ
293 MUSTAFA GÖÇMEZLER 21 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
294 MUSTAFA HİDAYET EROL 38 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
295 MUSTAFA HİDAYET EROL 37 ERKEK YARIŞMACI OKÇULAR TEKKESİ
296 MUSTAFA KEMAL DAŞCI 38 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
297 MUSTAFA KOÇAK 42 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
298 MUSTAFA KÜÇÜKKAYA 34 ERKEK YARIŞMACI BAŞIBOZUK OKÇULUK
299 MUSTAFA YAVUZYİĞİT 40 ERKEK İZLEYİCİ OKÇULAR VAKFI
300 MUSTAFA YUKA 20 ERKEK İZLEYİCİ BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
301 MUTEBER SÜNNETCİOĞLU 47 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
302 MUTEBER YILMAZ 16 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
303 MÜŞERREF ÖZDEMİR 29 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
304 Nabi Zendebad 32 ERKEK PLAYER İRAN
305 NADİR MUSTAFA ALACA 73 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
306 NADİR ÖZKAN 41 ERKEK YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAĞI
307 NAGEHAN KAYALAR 30 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT ATLI OKÇULUK SPOR KLÜBÜ
308 NECMETTİN ÇINAR 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
309 NESİME BULDUK 57 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
310 NESLİHAN CANDAN 43 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
311 NEŞE KANTAR 52 KADIN İZLEYİCİ KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ BURSA
312 NEVZAT YILDIZ 24 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
313 Nina Yankova Nankova 41 FAMALE PLAYER Bulgaria
314 NİSA BİCE 9 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
315 NURCAN OCAK 16 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
316 NURİ FURKAN PALA 18 ERKEK YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
317 OĞUZ KAYGUSUZ 24 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
318 OĞUZHAN BİNBOĞA 12 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
319 OĞUZHAN BULUT 21 ERKEK YARIŞMACI BOZOK
320 Oleksandr Kuchma 39 MALE PLAYER Ukraine
321 Oleksii Kuchma 12 MALE PLAYER Ukraine
322 ONUR SÜNNETCİOĞLU 12 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
323 ONUR ŞİMŞEK 19 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
324 ORHAN PARLAĞI 40 ERKEK YARIŞMACI ALTIN ORDU SAVAŞ SANATLARI
325 OSMAN AKBABA 26 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASİM
326 OSMAN BACILI 40 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
327 OSMAN TEMÜR 36 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
328 OZAN YALÇIN 16 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
329 ÖMER CİHAT BAY 40 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
330 ÖMER KOÇ 46 ERKEK YARIŞMACI BULCUKSPOR
331 ÖMER MURAT YEŞİLOĞLU 44 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE ATLI OKÇULUK
332 ÖMER NUSRET KANBAK 32 ERKEK YARIŞMACI USAK
333 ÖMER YETİK 15 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
334 ÖZGE ÇETİNER 22 KADIN YARIŞMACI ODTÜLÜ KEMANKEŞLER
335 ÖZLEM UÇAN 41 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
336 POZSGAİ TİVADAR 61 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
337 RAMAZAN AYTAN 38 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
338 RECEP ŞENGÜL 49 ERKEK İZLEYİCİ SAMSUN YILDIZ GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ
339 REYHAN YILDIRANER 17 KADIN YARIŞMACI BALAK GAZİ OKÇULUK TAKIMI
340 RUKİYE ÖZDEMİR 30 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
341 RÜSTEM ÇAĞRI ÜNZAL 33 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
342 S.KÜRŞAD KOCA 48 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
343 SADIK EMİR ARSLAN 5 ERKEK İZLEYİCİ YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
344 SADIK GÖRGÜN 17 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASİM
345 SADULLAH CAHAN 25 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
346 SAFA TUNAHAN 21 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
347 SAFATUĞRUL TUNA 14 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDUSAVAŞSANATLARI
348 Salar Safaei Nosahr 31 ERKEK PLAYER İRAN
349 SALİH METİN AYCI 45 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR GELENEKSEL ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
350 SALİH ÖZTÜRK 43 ERKEK YARIŞMACI ALTİNYAY OKÇULUK KLUBU ANKARA
351 SALİHA AKSOY 35 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
352 SAMET AYAZLI 26 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
353 SEÇİL BİNBOĞA 38 KADIN YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
354 SEFA ÇELİKER 23 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
355 SEFA TAŞTAN 23 ERKEK İZLEYİCİ ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
356 SEFA YURT 22 ERKEK YARIŞMACI ALKABÖLÜK NAMIK KEMAL UNİ
357 SEFANUR AKYILDIZ 21 KADIN YARIŞMACI SAKARYA EKİBİ
358 SELÇUK KÜRŞAD KOCA 37 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENWKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
359 SELİM AÇAR 27 ERKEK YARIŞMACI SELİM AÇAR
360 SELİM ERDUĞAN 43 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
361 SEMİH ÖZ 44 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR GELENEKSEL ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
362 SENCER BALCIOĞLU 33 ERKEK YARIŞMACI FERDİ KATILIM
363 SERAP KAKAN 46 KADIN YARIŞMACI BAŞIBOZUK OKÇULUK
364 SERAP KOÇHİSAR 28 KADIN YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE ATLI OKÇULUK
365 SERDAR ASLAN 36 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
366 SERDAR TANRISEVEN 35 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
367 SERHAT UZUN 9 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
368 SERKAN YAĞCI 27 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE ATLI OKÇULUK
369 SERPİL ATEŞ 25 KADIN İZLEYİCİ SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
370 SERTAÇ SARIÇİÇEK 26 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
371 SEVİLAY TURHAN 22 KADIN YARIŞMACI ALTINYAY
372 SILA BULDUK 16 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
373 Sia Tieng Sieng 30 FAMALE ACCOMPANYING Malaysia
374 SİNAN BAHADIR 37 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
375 SİNEM GÜNEN 20 KADIN İZLEYİCİ YOK
376 Sonya Mihaylova Petrova 16 FAMALE PLAYER Bulgaria
377 Stephan Ekkehard Anstadt 33 MALE PLAYER Germany
378 Stoyan Krasimirov Kutiyski 25 MALE PLAYER Bulgaria
379 SULTAN ER 38 KADIN YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAGI
380 SÜHEYLA BEYSUN 40 KADIN YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
381 SÜLEYMAN AKİF ÜNLÜ 34 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
382 SÜLEYMAN ERDEM ELKAN 20 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH G.T.O. SPOR KULÜBÜ
383 SÜMEYYE TAN 21 KADIN YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
384 SÜMEYYE ZEYBEK 20 KADIN İZLEYİCİ UŞAK
385 SZABO JOZSEF 60 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
386 ŞAKİR TURAN 17 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
387 ŞENOL DUMAN 47 ERKEK YARIŞMACI DUMANAĞA
388 ŞENOL DUMAN 45 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
389 ŞEVKET BENLİOĞLU 50 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
390 ŞÜKRİYE KURT BAL 46 KADIN YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
391 TAHA CAP 13 ERKEK YARIŞMACI OKCULAR TEKKESİ
392 TAHA EREN YILMAZ 15 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
393 TALAT SÜNNETCİOĞLU 52 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
394 TALİP ALNIAÇIK 23 ERKEK YARIŞMACI UŞAK
395 TALİP POLAT 44 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM GELENEKSEL OKÇULUK
396 TEMEL KESİKBAŞ 41 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY
397 TİMUR ALTAY KAYGISIZ 35 ERKEK YARIŞMACI ANKARA ATLI OKÇULUK GENCLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
398 TUGRUL AYDIN 36 ERKEK YARIŞMACI YESİLYURT SERDARLAR OKCULUK GENCLİK SPOR KLUBU DERNEGİ
399 TUĞBA GÜL UNUTKAN 22 KADIN YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
400 TUĞBA KOÇ 22 KADIN YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK KLÜBÜ
401 TUNCAY KESKİN 37 ERKEK İZLEYİCİ FERDİ
402 TÜLAY TEMEL 36 KADIN YARIŞMACI BURSA KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEGİ
403 UMUT ÖNEN 31 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
404 UMUTCAN YILDIZ 18 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
405 USAME ÖMER OSMANOĞLU 24 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK KULÜBÜ
406 ÜMMÜ ÇINAR 47 KADIN İZLEYİCİ ALTINYAY
407 Valchanova Diana Ankova 29 FAMALE PLAYER Bulgaria
408 VAROL TÜRKOĞLU 47 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
409 VOLKAN DİLSİZ 22 ERKEK YARIŞMACI SAKARYA EKİBİ
410 VOLKAN ÖZEN 31 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE ATLI OKÇULUK
411 Wischhusen, Holger 58 MALE PLAYER Germany
412 YASEMİN ER 14 KADIN YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAGI
413 YASİN ATASOY 24 ERKEK YARIŞMACI ODTÜLÜ KEMANKEŞLER
414 YASİN EFE 31 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE ATLI OKÇULUK
415 YASİN GÖKTÜRK ARSLAN 21 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK KULÜBÜ
416 YILMAZ BOZKURT 38 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
417 YİĞİT BİRTÜRK 19 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
418 YİĞİT KAYA 12 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
419 YUNUS EMRE MENENDİ 25 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEGİ
420 YUNUS İNCE 50 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
421 YUNUS OKATAN 32 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
422 YUSUF BOZNA 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
423 YUSUF BÜYÜKSINDIR 10 ERKEK YARIŞMACI ANKARA ALTINYAY OKÇULUK
424 YUSUF ÇAYLAK 21 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
425 YUSUF KEREM PİRLEPELİ 12 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
426 zailani bin hassan 33 MALE PLAYER Malaysia
427 ZEYNEP AKSOY 18 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
428 Ziborov Denys 31 MALE PLAYER Ukraine
429 Ziborov Glib 7 MALE PLAYER Ukraine
430 Ziborov Ihor 55 MALE PLAYER Ukraine
431 Ziborova Nataliia 50 FAMALE PLAYER Ukraine
432 Zimmermann Uwe 58 MALE PLAYER Germany

Bir Cevap Yazın